top of page

ART - Teatr 6.piętro

Kopia GO 2023 (1920×1080 px) (1080×1920 px) (1045×1495 px) (1).jpg

Borys Szyc, Janusz Chabior i Michał Żebrowski pierwszy raz na jednej scenie w słynnej sztuce francuskiej autorki Yasminy Rezy ART w reżyserii Eugeniusza Korina.

ART jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne.

Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji, że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości.

Zbudowana ze znakomitych obserwacji psychologicznych, historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego, staje się pretekstem do pełnej mądrości opowieści o wartościach, którymi kierujemy się w życiu i o tym, że sztuka jest warta tyle, ile miejsca potrafi zająć w naszych sercach i głowach.

Spektakl reżyseruje dyrektor artystyczny Teatru – Eugeniusz Korin, twórca takich bestsellerów naszej sceny jak Zagraj to jeszcze raz, Sam, Fredro dla Dorosłych Mężów i Żon,  Niezwyciężony, Samotny Zachód, czy Piękna Lucynda.

Obsada:

Marc - Michał Żebrowski

Yvan - Borys Szyc

Serge - Janusz Chabior

Twórcy:

Reżyseria - Eugeniusz Korin

Scenografia - Justyna Elminowska

Muzyka - Astor Piazzolla

Autorka tekstu - Yasmina Reza

Tłumaczenie - Barbara Grzegorzewska

Czas trwania spektaklu: 85 minut bez przerwy

Premiera: 15 lutego 2020

Bilety grupowe powyżej 20 szt. : grupy@yea.com.pl

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page