Kopia FC PR (4).jpg

Piotr Rubik!

Jubileusz 25 lat na scenie!

To wyjątkowe muzyczne spotkanie z Piotrem Rubikiem. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną jego największe przeboje w wykonaniu wybitnych solistów, którzy na estradzie wraz z Piotrem Rubikiem oraz zespołem muzycznym zaprezentują zupełnie nowe, a czasem nieoczekiwane interpretacje znanych utworów.

 

Piotr Rubik zagra dla Was koncerty w: Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku, Ostrowie Wlkp, Słupsku, Suwałkach, Gliwicach, Warszawie, Częstochowie, Lublinie i Bielsku Białej!

PIOTR RUBIK! LIVE!


Szanowni Państwo,

w ramach trasy koncertowej „Jubileusz 25 lat na scenie” zdecydowaliśmy się na przekazanie części dochodu z koncertów w Gliwicach oraz we Wrocławiu na pomoc osobom dotkniętym wojną.  Partnerem naszej akcji jest Polska Akcja Humanitarna i to na jej konto dokonamy wpłaty.  Your Events Art zdecydowało się przekazać po 10 000 zł z każdego z koncertów w ramach pomocy na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej.

 

W ramach akcji chcemy włączyć również Państwa, czyli wyjątkową i wspaniałą publiczność, w pomoc najbardziej potrzebującym.

Wraz z Piotrem Rubikiem zdecydowaliśmy się dodatkowo wesprzeć Polską Akcję Humanitarną kwotą 15 000 zł za każdorazowy wzrost frekwencji podczas koncertów.
I tak dla Gliwic, na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej przekażemy: przy widowni powyżej 1500 osób 25 000 zł, a w przypadku 2000 - 40 000 zł.


Podczas koncertu we Wrocławiu przy widowni powyżej 2500 osób przekażemy 25 000 zł, widowni 3000 - 40 000 zł, widowni 3500 - 55 000 zł, widowni 4000 - 70 000 zł, a w przypadku pełnej Hali Stulecia - 100 000 zł!

Koncerty Piotra Rubika to zawsze pełne emocji, pełne miłości i tak potrzebnej nam teraz pozytywnej energii wydarzenia, które na długo zapadają w pamięć. Bądźmy razem podczas tych 2 wyjątkowych koncertów i dołóżmy swoją skromną cegiełkę przy pomocy osobom uciekającym przed wojną na Ukrainie."

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon