top of page

kosheen"25 years of kosheen"

KOSHEEN powracają do Polski!!

Zespół Kosheen, brytyjska gwiazda muzyki elektronicznej zyskał rozgłos dzięki przebojowi "Hide U" z debiutanckiego albumu z 2001 roku – platynowej płyty "Resist". Ten sam album przyniósł takie przeboje jak "Catch", "Hungry" i "All In My Head" Kosheen umieścili aż dwa albumy w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii. Zespół znalazł się na szczycie brytyjskich i europejskich list przebojów i zdobył wiele nagród dzięki wyjątkowemu połączeniu breakbeatowych rytmów drum'n'bass z bardziej tradycyjną twórczością, którą uosabia wokalistka i autorka tekstów Sian Evans.

Kosheen, z Sian na czele, wydali 5 albumów studyjnych i zyskali reputację jednego z najbardziej kultowych zespołów koncertowych swoich czasów.

W ostatnich latach zrobili sobie przerwę od koncertowania. W tym czasie Sian Evans poświęciła czas i energię na nadanie występom na żywo świeżości i zupełnie nowej perspektywy. W ten sposób przeniosła koncerty zespołu na zupełnie inny poziom. Jej występy na żywo łączyły wyjątkową zdolnością do pozostawiania tekstów w sercach publiczności wraz z idealnym wokalem, charyzmatycznym urokiem i bezgranicznym entuzjazmem.

Zespół powrócił z pełną mocą w 2019 roku, występując na niezliczonych brytyjskich i europejskich festiwalach oraz światowej klasy wydarzeniach.

Od tego czasu Kosheen dali jedne ze swoich najlepszych koncertów, wciąż działając w zreformowanym składzie, wykonując porywające, pełne pasji niezapomniane sety.

W 2021 roku świętowali 20-lecie swojej kultowej płyty trasą koncertową "Resist 20th Anniversary Tour" w Wielkiej Brytanii. Trasa była kamieniem milowym dla zespołu. Fani i uczestnicy przyjęli to z ogromnym uznaniem. Sian Evans to prawdziwy wulkan energii na scenie. Występ za występem, Kosheen utwierdzają pozycję jednego z najbardziej kultowych zespołów swoich czasów.

W tym roku powracają z trasą koncertową w Europie, aby uczcić 25-lecie istnienia zespołu i wykonać najlepsze utwory z całej kariery.

Nie można tego przegapić!

Zamówienia grupowe powyżej 20 biletów prosimy kierować na:

grupy@yea.com.pl

 

KONCERTY W POLSCE 2024

bottom of page